Europejskie Centrum Certyfikacji BIM

BIMprezka czyli spotkanie absolwentów BIMu na WSB

BIMprezka czyli spotkanie absolwentów BIMu na WSB

On 22 sierpnia, 2022, Posted by , With No Comments

W 2017 roku Fundacja Europejskie Centrum Certyfikacji BIM we współpracy z Wyższą Szkołą Bankową w Poznaniu uruchomiła po raz pierwszy w Polsce studia podyplomowe skierowane do Managerów BIM „BIM Manager – nowoczesne zarządzanie inwestycjami budowlanymi”. W ciągu tych 5 lat wspólnie z WSB Poznań i WSB Warszawa zrealizowaliśmy łącznie 10 edycji naszych studiów. Aktualnie trwa 11 edycja a w październiku ruszają dwie następne.

W imieniu fundacji EccBIM, WSB Poznań i naszych Wykładowców zapraszamy Absolwentów i Studentów wszystkich edycji studiów podyplomowych „BIM Manager – nowoczesne zarządzanie inwestycjami budowlanymi” Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu i Warszawie na październikową BIMprezkę

Przez kilka ostatnich lat staraliśmy się przekazać Wam czym jest BIM. Dziś jesteśmy ciekawi jak przełożyło się to na rzeczywistość Waszą i Waszych organizacji. Wiemy, że wielu z Was realizuje ciekawe projekty, zmaga się z bimowymi przeciwnościami, poszukuje nowych wyzwań a czasami ekspertów BIM do swoich zespołów. Opowiedzcie o tym. Pochwalcie się swoimi osiągnięciami, podzielcie problemami, pokażcie jak BIMujecie na co dzień. Spotkanie będzie też świetnią okazją do odświeżenia starych i nawiązania nowych kontaktów.

Największa aula na WSB Poznań jest do naszej dyspozycji przez 2 dni. Chcemy, żeby BIMprezka miała charakter “rodzinny” ale i ekspercki, dlatego grono uczestników ograniczamy do aktualnych studentów, absolwentów, wykładowców i zaproszonych gości. Każdy dzień będzie zbiorem krótkich, 20-minutowych prezentacji uczestników. Czekamy na Wasze zgłoszenia.

Program:

Sobota 1.10.2022

  • Start- godzina 10:00
  • Bloki prezentacyjne z przerwami na odsapnięcie.
  • Koniec – godzina 18:00
  • Afterparty – Zajęcia w podgrupach

Link do rejestracji.

Jeżeli chciałabyś/chciałbyś pochwalić się swoimi osiągnięciami, ciekawym wdrożeniem lub projektem to zaznacz to w zgłoszeniu. Odezwiemy się do wybranych prelegentów i przekażemy dalsze szczegóły.

Rejestracja będzie otwarta do 5 września 2022 włącznie.

Comments are closed.