Europejskie Centrum Certyfikacji BIM

Studia “BIM MANAGER – nowoczesne zarządzanie inwestycjami budowlanymi“ – kolejne edycje.

Studia “BIM MANAGER – nowoczesne zarządzanie inwestycjami budowlanymi“ – kolejne edycje.

On 21 lipca, 2018, Posted by , With No Comments

 

Stanowisko BIM Menedżera w Polsce jeszcze do niedawna wydawało się nieznane i niepotrzebne. Obecnie pracodawcy poszukują BIM Menedżerów, oferując bardzo interesujące warunki pracy.

Szczególnie brakuje specjalistów potrafiących przygotować i poprowadzić inwestycję zgodnie z metodologią BIM,  z uwzględnieniem skutecznego zarządzania informacją, standaryzacją procesów  oraz efektywnego wykorzystania modeli BIM.

Odpowiadając na potrzeby rynku, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, jako pierwsza w Polsce, uruchomiła kierunek studiów podyplomowych “BIM MANAGER – nowoczesne zarządzanie inwestycjami budowlanymi”.

Studia mają na celu przygotować uczestników do pracy na stanowisku BIM MANAGER  w firmach wykonawczych jak i projektowych oraz na stanowisku BIM INFORMATION MANAGER u zamawiającego zarówno publicznego jak i prywatnego.

Uczestnicy maja możliwość poszerzyć wiedzę z zakresu procesów i narzędzi BIM, jak również są przygotowywani do prowadzenia inwestycji BIM zarówno od strony zamawiającego jak i projektanta czy wykonawcy.

Program studiów został opracowany przez ekspertów Fundacji EccBIM. Wszystkie zajęcia są w całości  prowadzone przez wykładowców i trenerów Fundacji EccBIM.

Niedawno zakończyła się pierwsza edycja studiów podyplomowych “BIM MANAGER – nowoczesne zarządzanie inwestycjami budowlanymi“, obecnie trwają zajęcia drugiej edycji, a od października rusza trzecia edycja.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na stronie WSB .

 

Comments are closed.