Europejskie Centrum Certyfikacji BIM

KONFERENCJE BIM – BIM w edukacji oraz BIM dla inwestorów publicznych

KONFERENCJE BIM – BIM w edukacji oraz BIM dla inwestorów publicznych

On 24 kwietnia, 2017, Posted by , With No Comments

konferencja bim

 

W dniach 30 i 31 maja 2017 r. Instytut Technologii Informatycznych w Inżynierii Lądowej organizuje w ramach „Tygodnia BIM na PK”, szerszej inicjatywy promocji metodyki i technologii BIM Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej, dwie konferencje pt. „BIM w edukacji” w dniu 30 maja i „BIM dla inwestorów publicznych” w dniu 31 maja.

Sympozjum “BIM w edukacji” kierowane jest przede wszystkim do pracowników uczelni oraz nauczycieli szkół budowlanych jak również do osób, którym zależy na wysokiej jakości edukacji w zakresie metodyki BIM.

Warsztaty “BIM dla inwestorów publicznych” zostały zorganizowane, aby pokazać osobom z sektora zamówień publicznych zarówno zalety metodyki BIM jak również to, czego mogą oczekiwać od różnych podmiotów publicznych, społecznych i komercyjnych pod kątem jej wdrażania.

Konferencje będą się odbywać na terenie kampusu Politechniki Krakowskiej, patronat nad nimi objął JM Rektor Politechniki Krakowskiej wraz z m.in. Ministerstwem Infrastruktury i Budownictwa, PZITB, SARP, STP, Stowarzyszeniem BIM dla Polskiego Budownictwa i Fundacją EccBIM.

BIM w edukacji

BIM dla inwestorów publicznych

 

 

 

 

Comments are closed.